ZW Profil 

ZW Profil. Portal prowadzony przez ekspertów.                        Zobacz inne artykuły!

Zobacz szeroką ofertę obróbki stali. Sprawdź najnowsze technologie i nowości ze świata metalurgii

Innowacyjne technologie, które całkowicie zmieniają rynek obróbki metalu
ZW Profil. Prawdopodobnie jedna z najlepszych walcowni w Polsce!

Strona główna serwisu » Walcownia » Bieżące realizacje i zamówienia »

Wytrzymała na korozję

Odporna na wysokie temperatury

W zgodzie z ekologią

Odporna na uszkodzenia

Niestandardowe wymiary

 

Konstrukcje z rur stalowych

Zobacz więcej na stronie

Sprawdź stal duplex

Jesteśmy jednym z kluczowych producentów materiałów żelaznych

Masz pytanie? Napisz!

 

Możesz mieć pewność, że oferowane przez nas usługi są na światowym poziomie. Niezależnie, czy szukasz wyrobów z miedzi, brązu, czy ołowiu. Właśnie u nas dostaniesz to, czego potrzebujesz. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań. Zrealizowaliśmy już setki projektów, których nie chciał się podjąć nikt inny.

Zaufaj specjalistom, którzy doskonale znają się na swojej pracy.

Nasze wieloletnie doświadczenie to Twoja gwarancja najwyższej jakości usług i produktów. Co jest dla nas najważniejsze? Terminowe realizowanie zleconych projektów i zamówień, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Zawsze dbamy o naszą jakość i staramy się poprawiać nasze produkty, żeby zawsze móc wam oferować najlepsze produkty.

 

Słyszałeś o stali duplex? Nie? Koniecznie to przeczytaj!

Stal duplex to nowość w branży metalurgii, która szturmem podbija rynek! Dlaczego tak szybko zyskuje popularność? Głównie z tego powodu, że jest ponadprzeciętnie wytrzymała, a jednocześnie waży znacznie mniej, niż używane do tej pory stopy.

Śledź nowości z ZW Profil

Najnowsze wiadomości ze świata metalurgii tylko u nas! Śledzimy najnowsze trendy i technologie, które zmieniają otaczający nas świat.

Stal duplex jest doceniana przez fachowców na całym świecie, za ponadprzeciętną wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, nawet w wysokich temperaturach. Stal zawiera przynajmniej 20% chromu, co więcej jest wzbogacona w molibden i azot. To sprawia, że doskonale chronią przed m.in. chlorkami.

Wysoka wytrzymałość na korozję sprawia, że sprawdzi się wszędzie, gdzie zwykłe materiały nie dają rady. Gdzie jest stosowana? Często można ją spotkać w przemyśle wydobywczym, energetyczny, papierniczym, czy chemicznym. 

O naszym partnerze SANDC

Firma SANDC zajmuje się produkcją rur i konstrukcji ze stali. Co więcej, w swojej ofercie mają również malowanie natryskowe i proszkowe, spawanie i cięcie rur. Zrealizowali setki inwestycji, dzięki temu doskonale wiedzą jak spełnić wymagania klientów.

Sprawdź SANDC

SANDC działają dokładnie i pieczołowicie realizują swoje projekty. Sprawdź ich realizacje. Interesują Cię rury stalowe nierdzewne, a może rury dwudzielne? Spokojnie, wszystkie znajdziesz w ich szerokiej ofercie, która jest stale rozbudowywana. SANDC to gwarancja bezpiecznej eksploatacji mimo upływu lat.

 

Zobacz ich szeroką gamę usług! Znajdziesz tam śrutowanie, cynkowanie ogniowe, czy usuwanie izolacji z rur stalowych. Możesz być pewny, że ich usługi są na najwyższym poziomie! W pracy wykorzystują najnowsze i sprawdzone technologie. To gwarantuje, że będziesz zadowolony!

 

Masz pytanie? Śmiało! Napisz do nas!

Zobacz stal duplex w ofercie SANDC!
 
ZW Profil footer

ZW Profil Polska © 2018 Radosław Semmler

Katalog ofertowy » Strona główna » Jakiej średnicy rury do CO? »